Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 6 let 26 týdnů
Pardubice - Postavit v Pardubicích nový letištní terminál. To je jednou z priorit současného vedení radnice. Už brzy by proto mělo být znovu vypsáno...Celý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Pardubice - Od září se zvýší letový provoz na pardubickém vojenském letišti. Z důvodu pravidelné odstávky letecké základny v Čáslavi se do města...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Pardubice - V příštím týdnu budou z pardubického letiště vzlétat letouny JAS-39 Gripen. Kvůli technické odstávce se sem nadzvukové bitevníky přesunou...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Pardubice - Zdejší letiště odbavilo oproti roku 2012, kdy z Pardubic odlétlo nebo zde přistálo zhruba 125 tisíc cestujících, loni už 184 tisíc...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Pardubice - Dramatický okamžik se prožili cestující na palubě letadla Boeingu 737, které v neděli kolem 17. hodiny na místním letišti nezvládlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Pardubice - Letiště Pardubice odbavilo loni rekordních 125 tisíc pasažérů. V porovnání s rokem 2011 je to dvojnásobný nárůst, protože tehdy...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Pardubice - Pražské letiště Václava Havla nepřijímá kvůli nepříznivým meteorologickým podmínkám letadla. Pět menších letadel proto přistálo ve středu...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Pardubice - Společnost East Bohemia Airport (EBA), provozující pardubické civilní letiště, rozšíří od 5. června počet pravidelných leteckých spojů z...Celý článek »
vydáno před 9 let 29 týdnů
Pardubice - Společnost East Bohemian Airport (EBA), provozující pardubické mezinárodní letiště, navýší letos svoje základní jmění o sedm milionů...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Pardubice - Starosta Městského obvodu Pardubice 5 Jiří Hájek navrhl společnosti East Bohemia Airport, které pardubické letiště provozuje,...Celý článek »