Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim/Železné hory – Každým rokem se v létě na silničkách v okolí města objeví závodně upravené vozy, natěšené posádky a také často ne už tak...Celý článek »
vydáno před 5 let 36 týdnů
Chrudim - Po roce se do města opět vrací zahájení automobilového závodu, který dělí veřejnost na příznivce a odpůrce upravených vozů. V sobotu 15....Celý článek »
vydáno před 7 let 34 týdny
Předchozí článek a postřeh Chrudimských novin o Rallye Železné hory vyvolaly na sociálních sítích nekonečné a mnoho dní trvající diskuse....Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Staré, vyšperkované křápy, ale i relativně nová a zachovalá auta upravená k amatérskému závodění v pátek opět „okupovala“ Resselovo náměstí. Ať...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Páteční odpoledne předznamenalo víkend plný upravených aut a rychlostních zkoušek. Další ročník Rallye Železné hory přivedl na Resselovo...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Čtyřnásobná tragédie v rallye soutěži na Slovácku pobouřila veřejné mínění a rozdělila českou společnost na dva nesmiřitelné...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Nasavrky/Hradiště/Miřetice - Obyvatelé několika míst na Chrudimsku sepisují petice proti konání automobilové Rallye Železné hory v jejich obcích...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Každá mince má dvě strany. Podobně jako tradiční cyklistický závod Manitou Železné hory České spořitelny. Na jedné straně obětavý a do cyklistiky...Celý článek »
vydáno před 8 let 34 týdny
Pustit rallye do historického centra města je asi tak stejné, jako skládat umělohmotné hlavolamy uprostřed barokní krásy. Neříkám tím nepustit...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - V sobotu v 15.30 hodin zaznamenala kamera městské policie na Resslově náměstí účastníka Rallye Železné hory v zeleném mitsubishi, který se...Celý článek »