Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim - Třetiligoví fotbalisté MFK Chrudim vyhráli ve své lize dva zápasy v řadě s čistým kontem vzadu a svoji současnou formu chtějí potvrdit také...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Závěrečné vystoupení chrudimského týmu v roce 2012 se chystá právě tuto sobotu. Ke stadionu U Vodojemu totiž dorazí Jiskra Domažlice,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 22 hodiny
Praha – Fotbalisté Chrudimi ve FORTUNA národní lize zvládli další venkovní utkání a z Prahy si přivezli tříbodové vítězství! Vše načal v závěru...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 9 hodin
Tábor – Nevydařená první půle, po zlepšeném výkonu paradoxně inkasovaný gól. V Chrudimi byli v rámci dohrávky 14. kola FORTUNA národní ligy s...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 3 dny
Chrudim – Po úspěšném vstupu do jarní části FORTUNA národní ligy na půdě Viktorie Žižkov se cesta za dalšími druholigovými body odkládá. Co je...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 1 den
Praha – Lepší vstup do jara si chrudimští fotbalisté ani nemohli představit. Na hřišti jednoho z aspirantů na postup do nejvyšší soutěže zvítězili 3:...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 11 hodin
Vlašim – Závěr zimní přípravy chrudimským fotbalistům radost nepřinesl. Na půdě Vlašimi se MFK Chrudim neprosadil a po trefě Basseyho patnáct minut...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Hradec Králové – Přípravné období před startem jarní části FORTUNA národní ligy se blíží ke konci a Chrudimští jím letí ve famózní formě. Proti...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 4 dny
Horní Počernice – Počty byly jasné – v posledním zápase zimní Tipsport ligy museli chrudimští fotbalisté s Ústí nad Labem zvítězit, pokud chtěli...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 5 dnů
Praha – Fotbalisté Chrudimi nevstoupili do přípravného období na jarní část FORTUNA národní ligy zcela ideálně. Proti slavné Spartě Praha v...Celý článek »