Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 8 let 24 týdny
Chrudim/Al Ain - Chrudimáci a zejména starosta Petr Řezníček (SNK-ED) s doprovodem mají další důvod k radosti. Přivezli totiž z několikadenního...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - Spojené arabské emiráty přivítají v listopadu tříčlennou delegaci z východočeských Athén. Starosta Petr Řezníček (SNK-ED),...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Plánované opravy tří zdejších kašen, které avizovala v minulých dnech místní radnice, připomněly mnohým Chrudimákům, že minimálně jedna z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Parkování ve městě, to je nekonečný příběh, jenž zdánlivě nemá řešení. Město ve výstavbě parkovacích domů spolehlivě selhává, současná...Celý článek »
vydáno před 3 roky 24 týdny
Chrudim – Nová barva na zdech Myší díry sotva stačila zaschnout a už se neznámému „umělci“ začalo pozdávat, že je třeba fortnu vylepšit. Nenapadlo ho...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim - Boj mezi příznivci nejrůznějších sportů připomínalo chvílemi pondělní zasedání městského zastupitelstva. Na programu jednání byly totiž i...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Česká pirátská stranaKrajské sdružení Pardubického krajeZabránění v pořízení videozáznamu ČPS ze zasedání zastupitelstva města ChrudimCelý článek »
vydáno před 6 let 8 týdnů
Chrudim - Ještě v průběhu konání veřejného zasedání městského zastupitelstva kontaktoval redakci Chrudimských novin předseda zdejší České pirátské...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Chrudimské noviny opět ukázaly, že dokáží ovlivnit nečinnost či liknavost některých městských úředníků. Poté, co v článku upozornily...Celý článek »
vydáno před 6 let 13 týdnů
Chrudim - Kolik vlastně vydělávají místní politické špičky? To je otázka, která zajímá každého, kdo nahlédne do seznamu uvolněných i neuvolněných...Celý článek »