Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 40 týdnů 3 dny
Chrudim – Radní města Chrudim schválili memorandum ke vzniku Centra pro komplexní využití odpadu (CEKVO). Zatím je podle starosty Františka Pilného (...Celý článek »
vydáno před 3 roky 13 týdnů
Chrudimsko/Předhradí – Od padesátých let až do ledna 2021 sloužil hrad Rychmburk k sociálním účelům jako domov pro seniory a poslední roky jako...Celý článek »
vydáno před 6 let 23 týdny
Pardubice - Město Pardubice již osm let nezvýšilo poplatek za svoz komunálního odpadu a nezmění jej ani v roce letošním. Obyvatelé Pardubic tak musí...Celý článek »
vydáno před 6 let 24 týdny
Chrudim – Podstatnou změnu přináší vyhláška schválená v průběhu pondělního jednání městského zastupitelstva. Jde o „modernizaci“ vyhlášky k...Celý článek »
vydáno před 6 let 30 týdnů
Chrudim – V přátelském duchu se neslo setkání několika pracovnic v sociálních službách, které pořádalo koncem prosince město Chrudim. Přespolní...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Městská rada se rozhodla nalít do organizace Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim více peněz.Celý článek »
vydáno před 7 let 1 den
Chrudim – Centrum sociálních služeb a pomoci opět boduje! Alespoň v tomto smyslu informuje radnice o údajně grandiózním úspěchu své organizace, která...Celý článek »
vydáno před 7 let 2 týdny
Chrudim - Radní města na svém posledním jednání schválili rozšíření městského kamerového systému a jako dodavatele zakázky potvrdili firmu Jaroslava...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim – Oslavy konce roku nebývají jediným termínem, kdy někteří obyvatelé města tak rádi odpalují ohňostroje a petardy. Prakticky v průběhu všech...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Možnost vyhřívat se v září géniů politických špiček druhého největšího města Pardubického kraje, nabízí teď kancelář tajemníka MěÚ Chrudim...Celý článek »