Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 25 týdnů
Chrudim – O případu hraničícím s týráním zvířat, informovaly Chrudimské noviny již v lednu. Kočka s koťaty žila jen pár metrů od frekventované...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim – Dětských hřišť nikdy nebude takový počet, jaký by maminky s dětmi uvítaly a zároveň jich bude vždy víc, než si přejí někteří senioři....Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Sídliště Leguma je specifické jak svou polohou, tak složením obyvatelstva. Nachází se zde celá řada bytů, které obývají starousedlíci,...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Chrudim - Sídliště na Legumě mládne a s přibývajícími rodinami se zde čím dál častěji objevují i malé děti. Nabízí se proto otázka ze známé...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Vernisáž zahájí v pátek 24. října v 18 hodin v Muzeu barokních soch výstavu originálně šitých panenek a malovaných obrazů...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - S úklidem listí nejsou spokojení někteří obyvatelé sídliště na Legumě. Podle jejich názoru se Technické služby Chrudim dostatečně...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - Ve středu před půl třetí odpoledne byli strážníci požádáni republikovou policií o spolupráci při zajištění bezpečného přistání vrtulníku v...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Chrudim - V neděli před půl devátou ráno se strážníkům dostala informace o zatoulaném psu, který ležel ve Štěpánkově ulici, pod zlatnictvím...Celý článek »
vydáno před 9 let 42 týdny
Chrudim - Ve čtvrtek půl hodiny před půlnocí volal strážníkům muž, že u zdejší nemocnice nalezl potulujícího se labradora. Pes měl na krku černý...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Chrudim - Po sídlišti Luguma se v pátek po 21. hodině opět potuloval velký černý pes. Strážníky na něho upozornila místní obyvatelka. Když po...Celý článek »