Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 6 let 16 týdnů
Pardubice - Při návratu po 22. hodině domů a při pohledu do vlastních oken zahlédl majitel bytu světlo, které podle jeho tvrzení během okamžiku...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Pardubice - Strážníkům se prostřednictvím tísňové linky 156 ozvala žena s žádostí o pomoc. Uvedla, že má vážnou obavu o svého otce, který má...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Chrudim - Ve středu v 16.30 hodin bylo strážníkům nahlášeno, že z bytu v ulici Přemysla Otakara uniká plyn a na bouchání nikdo...Celý článek »
vydáno před 9 let 16 týdnů
Chrudim - Ve středu ve 21.20 hodin oznámil strážníkům obyvatel z ulice Přemysla Otakara, že u sousedního bytu jsou otevřené dveře. Hlídka na...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - Strážníky městské policie požádala o pomoc primářka psychiatrického oddělení nemocnice. Důvodem byl záchvat agresivního psychotického...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Strážníkům volala v pátek dopoledne obyvatelka jednoho domu, že ji soustavně slovně napadá její sousedka. Strážníci na místě zjistili, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 38 týdnů
Chrudim - Strážníci byli v pátek dopoledne přivoláni k jednomu bytu v sídlišti Na Šancích. Obývat jej měla starší žena. Protože sousedovi na jeho...Celý článek »