Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 38 týdnů 13 hodin
Chrast – Benzinka láká k zastavení tím nejkrásnějším výhledem na západ slunce v celém širokém okolí, a proto je právem vyhledávaným místem setkání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 43 týdny
Rozhovice – V úterý 24. března pět minut před 19. hodinou vešel muž v tmavém oblečení s rouškou na ústech do prostoru benzinové čerpací stanice v...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Chrudim - Středeční služba městských strážníků sice nebyla tak napínavá a plná akce, jako státních policistů, kteří chytili dva zloděje takřka přímo...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
Krouna - Lupič s kuklou na hlavě a s nožem v ruce přepadl v pět hodin odpoledne zdejší benzinku. Po obsluze požadoval všechny...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Zdejší kriminálka aktuálně stíhá 29letého muže z Heřmanova Městce, který je podezřelý z výtržnictví a ublížení na zdraví.Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Pardubice - Řidič osobního auta se nehodlal smířit s navrhovaným postupem obsluhy benzinky ohledně škody, která mu vznikla při mytí auta v ...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Pardubice - Policistům z Obvodního oddělení Pardubice 3 se podařilo dopadnout 19letého mladíka, který měl na konci srpna na benzinové čerpací...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Obsluha benzinové čerpací stanice v ul. Obce Ležáků oznámila strážníkům, že od ní ujel řidič peugeotu bez zaplacení načerpaných pohoných...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Zaječice - V sobotu kolem půl osmé večer se místní benzinová čerpací stanice stala cílem ozbrojeného lupiče. Po obsluze požadoval s nožem v...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Chrudim - Ceny pohonných hmot vyrazily v posledních dnech směrem vzhůru i v Pardubickém kraji, avšak o žádné dramatické...Celý článek »