Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Za okny oblíbeného podniku na Poděbradově ulici upozorňoval na probíhající změny bílý prach a cedule s nabídkou na pronájem nebytových...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – O tom, že si město založilo svůj „sociální podnik“, v jehož rámci chtělo zaměstnávat ty, kdo obtížně hledají práci, Chrudimské noviny již...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Černé skládky na území města vznikaly, vznikají a podle všeho vznikat i budou. Přestože je Chrudimákům k dispozici sběrný dvůr a bezpočet...Celý článek »
vydáno před 5 let 47 týdnů
Chrudim – Seniorův vyšla radnice vstříc zavedením bezplatného cestování MHD. Starší 70 let si tak mohou užívat okružní jízdy po městě, nebo zkrátka...Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Chrudim - Ve středu si přicházející zima vybrala ve městě první oběť. Přestože policejní vyšetřování ještě neskončilo, už teď je jasné, že v parčíku...Celý článek »
vydáno před 10 let 13 týdnů
Chrudim - Není snad jediného Chrudimáka, který by alespoň nezahlédl, neminul nebo jinak nepřišel do kontaktu s některým místním bezdomovcem...Celý článek »
vydáno před 10 let 37 týdnů
Chrudim - V úterý proběhla v Centru sociálních služeb a pomoci Chrudim v rámci Evropského roku seniorů přednáška s osobitým názvem „Lidé za dveřmi...Celý článek »