Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 32 týdny
Horní Měcholupy - Chrudimští fotbalisté měli ve vloženém středečním kole důvod ke spokojenosti. Z předposledních Horních Měcholup si odvezli tři...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 dnů
Chrudim - První polovina České fotbalové ligy je za námi, Chrudimští fotbalisté mohou být nadmíru spokojeni. I když to v jejím průběhu tak růžově...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Horní Měcholupy - Doma fotbalisté Chrudimi doslova válí, jenže na soupeřových hřištích to naopak skřípe. Podaří se to tuto neděli zlomit? Šance je v...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - Česká fotbalová liga má za sebou anglický týden, který zajistil pro Chrudim tři body. Svěřenci Jirouska si spravili náladu po středeční...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 6 dnů
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 7 týdnů 5 dnů
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi rozstříleli v devátém kole FORTUNA národní ligy Karvinou po obratu 5:1. Slezané vedli od 25. minuty zásluhou Mikuše, za...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Opava – Fotbalisté Opavy porazili v 8. kole FORTUNA národní ligy na svém stadionu 2:0 Chrudim a bodovali v rámci druhé nejvyšší soutěže už počtvrté v...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi mají osmý bod do tabulky FORTUNA národní ligy. Získali ho proti Líšni, se kterou byli v utkání fotbalovějším týmem, ale...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté Chrudimi ve 3. kole FORTUNA národní ligy nestačili na Vysočinu Jihlava s výsledkem 1:2, o všem rozhodl již nevydařený první...Celý článek »