Chrudimské noviny

Dnes: 4°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Uzavření průchodu Parkem Střelnice, který si vyžádal Ekomonitor, se lidem nelíbilo. Obcházet a v případě cyklistů i objíždět zapovězenou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim – Oblíbené, unikátní, hojně navštěvované. Takové jsou tradiční vánoční trhy, jež pořádá Zahradnictví Mikan na Blehovsku. Všechny zmíněné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Chrudim – Silnice dostávají v zimním období pořádně zabrat. Nejvíce na výmoly a díry trpí vozovka v ulici Obce Ležáků, kde každý rok silničáři...Celý článek »
vydáno před 7 let 27 týdnů
Chrudim - Kam zmizel přechod pro chodce na Blehovsku? To je otázka, kterou si teď kladou mnozí občané města, kteří by rádi zamířili oblíbenou...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Město se chystá zmapovat několik rizikových míst, které mohou být znehodnoceny starou ekologickou zátěží. Jde především o průmyslové...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - V neděli před devátou hodinou dopoledne volal strážníkům pozorný kolemjdoucí, že v lesíku směrem od Blehovska ke sběrným surovinám za...Celý článek »
vydáno před 9 let 27 týdnů
Chrudim - Strážníci přijali v úterý po 12. hodině dopoledne oznámení o tom, že v Blehovsku  leží nějaký bezdomovec s berlemi. Hlídka zjistila,...Celý článek »