Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Obchodníci v centru města i jinde, když touží po zviditelnění své provozovny, umisťují před ni reklamní ceduli na nožičkách. Neděje se tak...Celý článek »
vydáno před 2 roky 42 týdny
Chrudim – Týrání zvířat je obrovským problémem, který svými důsledky a krutostí zasahuje celou společnost. Chrudimáků se před třemi lety výrazně...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Chrudim – Školské obvody stanovují, do kterých škol, respektive školek mají být jednotlivé děti přihlašovány. Před dvěma lety město muselo vyhláškami...Celý článek »
vydáno před 4 roky 43 týdny
Chrudim – Jedním z bodů pondělního jednání městského zastupitelstva bude i schvalování nové obecně závazné vyhlášky, která určuje výši poplatku za...Celý článek »
vydáno před 5 let 4 týdny
Chrudim – V úterý 13. prosince se strážníci městské policie příliš „nenalítali“. Od rána usměrňovali dopravu ve Slatiňanech, řešili bezďáka a...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Chrudim – Místní radnice se teď musí popasovat se zákonem, který výrazně upravuje možnosti, jak povolit výjimku z nočního klidu. Novou...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim - Podomní prodej je ve městě přísně zakázán a strážníci bez milosti loví všechny ty prodejce, kteří odmítají uvedené restrikce respektovat....Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Nabízení nejrůznějších služeb a produktů, jemuž se věnují nejrůznější obchodníčci, většina obcí a měst reguluje, nebo přímo zakazuje....Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim - Regulaci hracích a výherních automatů radnice nechystá. Přesto vznikla novelizace vyhlášky, která jejich provoz na území města podstatným...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Rodinný dům, který svou velikostí připomíná především bytovku, budí v ulici Svatopluka Čecha emoce sousedů i kolemjdoucích občanů...Celý článek »