Chrudimské noviny

Dnes: 7°C
Zítra: 13°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 7 let 17 týdnů
Přerov/Chrudim - Ani poslední možnost na udržení Extraligy Úhřeticím nevyšla. V posledním dvojutkání ani jednou Mad Parrots nestačili na Přerov a po...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Poslední tři kola základní části hokejisté Úhřetic nezvládli a na inline ploše vysoko podlehli Hradci Králové, pražské Slavii a Berounským...Celý článek »
vydáno před 7 let 24 týdny
Chrudim - Ani v této sezóně se hokejistům na kolečkových bruslích nedaří podle představ. Úhřetice na domácím hřišti dostaly pořádný příděl a v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim - Prvoligový ročník inline hokeje je u konce, dva nejlepší z každé skupiny si to o celkový primát rozdají ve vzájemném souboji v Poličce. O...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim - Inline hokejové soutěže jsou na začátku měsíce května v plném proudu, chrudimský okres tentokrát čítá hned pět zástupců. A nováček -...Celý článek »
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Pardubice - O minulém víkendu vyvrcholila jedna z divizí druhé nejvyšší inline hokejové soutěže, ve které působí i dvě chrudimská mužstva....Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Přerov - Světový šampionát inline hokejistů v kategorii Masters a veteránů viděl Přerov, který mohl oslavit velký český úspěch. Masters skončili ve...Celý článek »
vydáno před 2 roky 25 týdnů
Chrudim - Hokejová sezóna je definitivně u konce, na řadu přichází příznivci kolečkových bruslí. O minulém víkendu se rozjela první liga inline...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim - Extraligová sezóna 2017 pomalu ale jistě míří ke svému konci. Zbývá odehrát posledních pět duelů, které se všechny uskuteční o víkendu v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 17 týdnů
Polička - V loňské sezóně chrudimští inline hokejisté dokázali ovládnout finálový turnaj druhé nejvyšší soutěže v inline hokeji, stejný kousek se jim...Celý článek »