Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 týdny 1 hodina
Chrudim – Jako první se na nové atrakci vyřádí v Chrudimi. Plán rozmístění atrakcí na letošní chrudimské pouti už schválila Rada města Chrudim. Na...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 5 dnů
Chrudim – Letošní světská část Salvátorské pouti se opět navrátila do starých zajetých kolejí posledních let a město Chrudim se na víkend...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Jak asi bude vypadat letošní pouť? Budou pořadatelé nabízet u vstupu dětem chůdy, aby z pouti také něco měly, nebo se vše zvrhne jako v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 6 týdnů
Chrudim – O letošní pouti se budou mít občané po dvou letech omezení nejspíš na co těšit, a to jak návštěvníci, tak i někteří obyvatelé domů, kteří...Celý článek »
vydáno před 1 rok 46 týdnů
Chrudim – Rada města se včera shodla, že když tradiční chrudimská pouť neproběhne, umožní konání alespoň pouťového jarmarku. Vše bude probíhat v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Neobešlo by se to bez plotů a počítání. Rada města rozhodla v předstihu, že v roce 2021 se s ohledem na mimořádné opatření ministerstva...Celý článek »
vydáno před 2 roky 43 týdny
Chrudim – Světská část oblíbené Salvátorské pouti se letos nekoná. Snahu o povolení „osekaného“ programu, jejž chtěl zorganizovat městský zastupitel...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Koncem června se zdálo, že existuje naděje pro tradiční chrudimskou Salvátorskou pouť. Rada města totiž na svém zasedání řešila žádost...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Rada města Chrudim projednala v pondělí 8. června žádost pořadatele o Chrudimskou pouť. Radní však na žádost městského zastupitele Romana...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 týdny
Chrudim – Mnohé živnosti vinou vládou zavedených opatření trpí. Živnostníci nemohou pracovat, vydělávat peníze a státem nabízené kompenzace jejich...Celý článek »