Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 19°C
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Pardubický kraj – Hejtman Martin Netolický reaguje na včerejší události z Jihomoravského kraje, které napáchala další větrná bouře. Nejvíce...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Chrudim - Technické služby Chrudim chystají od 1. září novinku, která má pomoci obyvatelům města například zjistit, kdy se budou čistit ulice, nebo...Celý článek »
vydáno před 7 let 17 týdnů
Chrudim/Píšťovy - Že se s některými opravami ve městě nespěchá, si už mnozí Chrudimáci zvykli. Nejprve se obvykle opraví to, co je vidět při...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Chrudim - Jako by snad informační kanály chrudimské radnice opět ve středu usnuly. Celé dopoledne se totiž Nové město potýkalo s výpadkem...Celý článek »
vydáno před 7 let 50 týdnů
Chrudim - Poškozená zeď židovského hřbitova, na kterou spadl přerostlý strom, už opět stojí. V pátek ji totiž znovu vybudovali pracovníci...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Chrudim - Odstraňování škod po letních vichřicích způsobilo hluboký zásek do futer městského rozpočtu. Radnici proto nezbývá, než se...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Padlý strom, který pokácela jedna z letních bouří, poškodil také zeď a několik náhrobků nedávno opraveného židovského hřbitova....Celý článek »
vydáno před 8 let 8 týdnů
Chrudim - Ministerstvo pro místní rozvoj vyčlenilo z programu „Podpora bydlení při živelní pohromě“ finanční pomoc všem, kterým způsobily...Celý článek »
vydáno před 8 let 9 týdnů
Chrudim - Škody způsobené několika po sobě jdoucími prudkými letními bouřemi připomíná ve městě už jen několik pařezů. Jak ale vypadá současná...Celý článek »
vydáno před 8 let 10 týdnů
Chrudim - Město zasáhla v neděli v podvečer už podruhé v uplynulém týdnu další silná bouře, kterou tentokrát doprovázel prudký déšť a hromobití....Celý článek »