Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Rallye Železné hory je jenom jedním z pěti závodů Českomoravského poháru rallye. Další rallye jiných pořadatelů se konají v různých koutech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim/Železné hory – Každým rokem se v létě na silničkách v okolí města objeví závodně upravené vozy, natěšené posádky a také často ne už tak...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Po roce se do města opět vrací zahájení automobilového závodu, který dělí veřejnost na příznivce a odpůrce upravených vozů. V sobotu 15....Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Předchozí článek a postřeh Chrudimských novin o Rallye Železné hory vyvolaly na sociálních sítích nekonečné a mnoho dní trvající diskuse....Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Páteční odpoledne předznamenalo víkend plný upravených aut a rychlostních zkoušek. Další ročník Rallye Železné hory přivedl na Resselovo...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Čtyřnásobná tragédie v rallye soutěži na Slovácku pobouřila veřejné mínění a rozdělila českou společnost na dva nesmiřitelné...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Celá republika smutní. Lépe řečeno, měla by smutnit. Čtyři mladé životy si vyžádala nehoda, která ukončila závod natuňěných aut na moravském Slovácku...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Nasavrky/Hradiště/Miřetice - Obyvatelé několika míst na Chrudimsku sepisují petice proti konání automobilové Rallye Železné hory v jejich obcích...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Každá mince má dvě strany. Podobně jako tradiční cyklistický závod Manitou Železné hory České spořitelny. Na jedné straně obětavý a do cyklistiky...Celý článek »
vydáno před 10 let 32 týdny
Pustit rallye do historického centra města je asi tak stejné, jako skládat umělohmotné hlavolamy uprostřed barokní krásy. Neříkám tím nepustit...Celý článek »