Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 8°C
vydáno před 6 let 7 týdnů
Pardubice - S bývalými šéfy Dostihového spolku Pardubice pokračovalo líčení u zdejšího soudu. Obžaloba je oba vinila ze zpronevěry a zkreslování...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 4 dny
Pardubice – Po posledních událostech na Velké pardubické, při kterých se smrtelně zranil pomyslný favorit dostihů, kůň Sottovento, debatovala k tomu...Celý článek »
vydáno před 6 let 26 týdnů
Pardubice - Dalším, v pořadí již čtvrtým hlavním líčením, pokračoval soud s dřívějšími členy vedení pardubického Dostihového spolku. Bývalý...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Jak by neměl vypadat pořádek v účetnictví akciové společnosti, ve které má většinový podíl samotné krajské město, se mohli...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Pardubice - Zdejší kriminálka ukončila nebývale dlouhé prověřování podezření ze spáchání trestného činu pronevěry v pardubickém Dostihovém spolku. Ve...Celý článek »
vydáno před 9 let 11 týdnů
Pardubice - Městské zastupitelstvo učinilo krok ke stabilizaci společnosti Dostihový spolek. Ztotožnilo se totiž s radními a schválilo...Celý článek »
vydáno před 9 let 18 týdnů
Pardubice - Akcionáři Dostihového spolku Pardubice se na čtvrteční valné hromadě neshodli na tom, jak ven z dluhové pasti. Nikdo z nich, až na...Celý článek »
vydáno před 9 let 19 týdnů
Pardubice - Dostihový spolek Pardubice, který každoročně organizuje legendární Velkou pardubickou, má na kahánku. Důvodem jsou jeho...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Pardubický kraj – Skoro dva roky si muži mysleli, že jim prodej pervitinu nepozorovaně prochází. Však si taky za tu dobu přišli podle odhadu...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 13 hodin
Pardubice – Pardubická legenda a fantom ulic Josef Václav Antonín Kulhánek, který byl za svého života inspirací mnoha umělcům i obyčejným lidem...Celý článek »