Chrudimské noviny

Dnes: 1°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Chrudim – Regionální muzeum Chrudim zřizuje Pardubický kraj a ten také posílá největší „balík“ peněz na jeho provoz. Celkem kraj posílá ředitelce...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Jako první se v roce 2016 ve Výstavní síni Chrudim představil umělec, narozený v roce 1969 v Brně, s občanským jménem Michal...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - „Fiasko, ostuda, propadák,“ tato a podobná slova se teď derou na mysl každému, kdo sleduje veřejnou sbírku na restaurování opony místního...Celý článek »
vydáno před 6 let 29 týdnů
Chrudim/Pardubice - Krajští úředníci se konečně rozhodli a po skandálně odvolané ředitelce Regionálního muzea v Chrudimi vybrali její náhradnici...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Jedním ze způsobů, jak vyjádřit svůj nesouhlas s odvoláním dnes již bývalé ředitelky Regionálního muzea Martiny Vítkové, je podpis...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Martina Vítková byla jednou z mála ředitelek zdejšího Regionálního muzea, která se nebála nových Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
V Regionálním muzeu v Chrudimi skončila k 7. dubnu jeho ředitelka renomovaná historička umění a kurátorka Martina Vítková. Za 21 měsíců...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Chrudim - Divadelnictví, spolek ochotníků a vůbec provozování činohry má ve městě dlouhou tradici. Její součástí je i vybavení prvního divadla v...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Chrudim - Regionální muzeum bude řídit kunsthistorička z Hradce Králové Martina Vítková. Vybrala ji totiž komise, kterou za tímto účelem ...Celý článek »