Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 13°C
vydáno před 6 let 46 týdnů
Chrudim - Při dnešní noční přepravě obřích tubusů větrných elektráren z výrobního podniku Siag v průmyslové zóně Západ byl zřejmě omylem první...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Firma Siag, která sídlí ve velké průmyslové zóně Západ a která se mimo jiné zabývá výrobou obřích větrníků na výrobu elektřiny, jež...Celý článek »
vydáno před 12 hodin 13 min
Chrudim – O tom, že se radniční koalice bude v následujících letech přes současné relativně slušné hospodaření potácet ve finanční tísni, nepochybuje...Celý článek »
vydáno před 4 dny 14 hodin
Chrudim – Městská hromadná doprava v celé řadě obcí představuje pouze černou díru na peníze. Jen samotné druhé největší město Pardubického kraje ji...Celý článek »
vydáno před 1 týden 6 dnů
Chrudim – Další nařízení, další omezování základních svobod, další zákazy. Boj proti „pandemii“ čínské chřipky vstupuje do další fáze. Město tak opět...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 6 dnů
Chrudim/Pardubický kraj – Volby do krajských zastupitelstev jsou pro tento rok minulostí. Není žádným tajemstvím a nejspíše ani překvapením, že...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Chrudim – Testy u 22 zdravotníků chrudimského neurologického oddělení ukázaly 16 pozitivních výsledků. Personál byl testován z rozhodnutí...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Kontrolovat, jak svou práci odvádějí politici sedící v nejužším vedení města, není snadné. GPS implantované pod kůži zkrátka nemají a...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 6 dnů
Chrudim – V rámci pondělního jednání městského zastupitelstva, kde chyběl „zdravý-nemocný“ místostarosta Petr Lichtenberg (Chrudimáci), se dostalo i...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 14 hodin
Chrudim – O tom, že se policisté stěhují z centra města do průmyslové zóny, ví nejspíše každý. Historická budova na Všehrdově náměstí potřebám...Celý článek »