Chrudimské noviny

Dnes: -1°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Obžaloba viní chrudimského podnikatele Milana Jirušku z poškození finančních zájmů Evropské unie a z dotačního...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim – V pondělí 14. května se sešli letos už potřetí zvolení zástupci města na veřejném zasedání zastupitelstva. Co se zpočátku možná zdálo jako...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Krajský soud v Hradci Králové začal projednávat žalobu vůči chrudimskému podnikateli Milanu Jiruškovi, který čelí obvinění z...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Senior centrum zdejšího podnikatele Milana Jirušky, které se od zahájení stavby potýká s velkými finančními problémy, mělo být loni 30....Celý článek »
vydáno před 7 let 5 týdnů
Chrudim - Problémy se chrudimského Senior centra asi jen tak nepustí. Poté, co byla na areál v blízkosti bývalého pivovaru uvalena exekuce z...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Chrudim - Přestože má chrudimské Senior centrum v areálu bývalého pivovaru nabízet od ledna příštího roku také služby pro staré lidi...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim/Hradec Králové - Královéhradecký soud poslal Jiřího Štěpánka z Chrudimi na osm let do vězení. Odsoudil ho v nepřítomnosti za leasingové...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Chrudim/Brno - Nejvyšší soud České republiky se sídlem v Brně rozhodl, že soud s Jiřím Štěpánkem bude pokračovat. Byl souzen za téměř...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Patrně hra o čas. Nic jiného se nedá vysledovat ze "hry na schovávanou" v provizorních prostorách, které využívá chrudimské Senior centrum v bývalém...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Chrudim - Senior centrum v areálu bývalého pivovaru provázejí od počátku stavby vleklé problémy a v poslední době i personální přesuny lidí...Celý článek »