Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - Vítězem prezidentských voleb v našem městě, na Chrudimsku i v celém Pardubickém kraji se v historicky první přímé volbě stal Miloš...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - Předvolební souboj obou prezidentských kandidátů spěje do svého finále a tak jsme se vydali za některými známými chrudimskými...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - Druhé kolo přímé volby prezidenta je před námi. Zajímali jsme se proto v ulicích města, kdo má důvěru chrudimských občanů a který z...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 1 den
Chrudim – Nezávislý kandidát na prezidenta přijede sbírat podpisy do Chrudimi v pátek. Ve čtvrtek večer bude v Litomyšli debatovat s občany v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 50 týdnů
Forum 24 - V poslední době se objevily nové strany. Nejúspěšnější se u nás zdají být Piráti, nikdo ale ve skutečnosti přesně neví, kdo vlastně...Celý článek »
vydáno před 9 let 49 týdnů
Ležáky - Ani tradičně velmi teplé počasí neodradilo několik stovek lidí od účasti na vzpomínkovém dopoledni v této bývalé kamenické osadě u...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Druhé kolo přímé volby prezidenta je za dveřmi, kampaň obou kandidátů - Karla Schwarzenberga  a Miloše Zemana, vrcholí. Pokud však to, co v...Celý článek »
vydáno před 10 let 20 týdnů
Chrudim - První kolo prezidentské volby je za úspěšně za námi. Na Chrudimsku, jako na celém území naší republiky, zvítězil s přehledem Miloš Zeman (...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
„Moravský vrabec, plznička a rum,“ tak zněla, podle některých humoristů první přímá volba prezidenta v našich dějinách. Stalo se to tehdy, když...Celý článek »
vydáno před 11 let 3 týdny
Pardubice - Krajské primárky ODS, které se konaly v klubu ABC Na Olšinkách, volily historicky vůbec poprvé kandidáta této ...Celý článek »