Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 týdnů 5 dnů
Chrudim – Do výstavních prostor Galerie Art na Resselově náměstí v Chrudimi byla od tohoto týdne nainstalována nová výstava představující výběr...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 5 dnů
Chrudim – Zdánlivě pokračující výstava Tomáše Pilaře v gotickém sklepení Galerie Art v Chrudimi představuje další část díla tohoto autora. Nově...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Chrudim – V úterý 6. září navštíví Chrudim při své cestě Pardubickým krajem premiér Petr Fiala (ODS). Ve 14 hodin se zastaví v Galerii Art manželů...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 17 hodin
Chrudim – Společná vernisáž dvou výstav, tentokrát Tomáše Pilaře a Jana Vičara, opět přilákala do unikátních prostor oblíbené Galerie Art Chrudim...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 1 hodina
Chrudim – Galerie Art na Resselově náměstí v Chrudimi zve na vernisáž umělecké tvorby současných autorů. V sobotu 25. června v 15...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 6 dnů
Chrudim – V úterý 17. května v 17 hodin bude zahájena v Galerii Art na Resselově náměstí výstava keramiky Michala Plíhala. Tento...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 2 hodiny
Chrudim – V úterý 17. května v 17 hodin se koná v Galerii Art na Resselově náměstí v Chrudimi vernisáž výstavy Františka Skály. Základ...Celý článek »
vydáno před 37 týdnů 1 den
Chrudim – Malířka a grafička Jitka Petrášová je posluchačkou třetího ročníku Akademie výtvarných umění v Praze a má za sebou už 22 samostatných...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Chrudim – V Galerii Art na Resselově náměstí  v Chrudimi se v sobotu 19. března koná vernisáž dvou nových výstav. Galerie představí...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 6 dnů
Chrudim – Sobotní dernisáž výstavy v Galerii Art Chrudim potěší kromě koncertu milovníky umění i prodejem nové knihy, kterou přichystali...Celý článek »