Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim - Mistr ateliérové fotografie, obdivovatel kyprých ženských tvarů, rytíř Řádu čestné legie a majitel řady dalších mezinárodních ocenění, Jan...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Pardubice - V sobotu 23. června v 15 hodin se uskuteční v AFI Paláci vernisáž putovní výstavy fotografií Pavly Hodkové s názvem Rakovina –...Celý článek »
vydáno před 9 let 52 týdny
Chrudim/Stolany - Stála modelem legendárnímu českému fotografovi Janu Saudkovi. Řeč je o Václavě Růžičkové ze Stolan, která pracuje v Chrudimi jako...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Saudkova vernisáž v Galerii Art byla bezesporu jednou z nejvýznamějších kulturních akcí letošního podzimu ve městě. Bylo se totiž na co dívat,...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim - Byl utahaný a zatoužil chvíli po ústraní. Přesto se ještě stihl podepsat na zeď chrudimské kavárny Picollo, kde si dávají dostaveníčko...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 1 den
Chrudim – Do chrudimské Galerie Art tentokrát zavála náhoda dvě protikladné umělkyně, sochařku Veroniku Psotkovou a malířku Barboru Myslikovjanovou....Celý článek »
vydáno před 9 týdnů 10 hodin
Pardubický kraj/Chrudim – Stalo se již tradicí, že se v září a říjnu koná festival Týdny pro duševní zdraví. Ten nabízí spoustu...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Chrudim – Obrazy a fotografie Jana Saudka můžete zhlédnout v Galerii Art na Resselově náměstí již tento týden. Vernisáž výstavy s názvem...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – Tento týden se konala zajímavá vernisáž výstavy dvou mladých umělců, kteří spolu tři roky tvořili v jednom ateliéru. V Chrudimi je to...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 1 den
Chrudim – Výstava „Proroci a patroni“ veřejnost seznamuje se třemi posledními cykly v malířčině tvorbě. Proroci a patroni zde vystupují v roli...Celý článek »