Chrudimské noviny

Dnes: 11°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 2 týdny 4 dny
Hlinsko/Kouty – Důvod úhynu desítek kilogramů ryb na řece Chrudimce je pořád neobjasněný, ale pozornost médií se po vydání tiskové zprávy hasičů o...Celý článek »
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Po vydatných deštích se zřejmě obnovily podzemní zásoby a tenký pramínek vody se po letech znovu objevil v zanedbané skruži u kapličky Čtrnácti...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Ministerstvo životního prostředí – Další adaptační opatření pro zmírnění dopadů klimatické změny na vodní, nelesní a lesní ekosystémy mají zelenou....Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – Další velkou kauzou, kterou rozpoutal nepatrný post místostarosty Aleše Nunváře (Piráti) na facebooku a následně vygradovala tisková zpráva...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
V chrudimském mediálním moři a na sociálních sítích jsme mimo jiné zaznamenali diskuzi i o kanalizačních odlehčovacích komorách. Jak...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim - Ve středu 21. června v 15 hodin je sraz v parku na Střelnici pro zájemce, kteří se chtějí vypravit podél řeky Chrudimky do...Celý článek »
vydáno před 6 let 6 týdnů
Chrudim - Začátkem srpna vyhlásil městský úřad zákaz, který přidělal další vrásky na čele celé řadě zahrádkářů. Vzhledem k dlouho trvajícímu suchu...Celý článek »
vydáno před 6 let 28 týdnů
Pardubice - Žena nahlásila strážníkům, že se před její dcerou obnažoval a sexuálně ukájel neznámý muž. Stalo se tak v odpoledních hodinách při...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Liboměřice - Přibližně 300 kubíků separovaného digestátu, což je látka podobná močce, uniklo v sobotu v ranních hodinách z bioplynové...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Pardubice - Okolo půl osmé ráno zavolala na policejní tísňovou linku jistá žena a uvedla informaci o tom, že na hladině řeky Chrudimky nedaleko...Celý článek »