Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 19 týdnů 1 den
Chrudim – Ekomonitor zahájil v únoru přípravné práce k hloubkovému vrtu na zelené louce v oblasti průmyslové zóny. Jak hluboký vrt je a zjistilo se...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 2 dny
Chrudim – Součástí příprav velkého sběrného dvora v průmyslové zóně západ je i zhotovení průzkumného geologického vrtu. Starosta František Pilný (ANO...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Chrudim - Plýtvá snad městská společnost, kterou jsou Sportovní areály města Chrudim, vodou? Podobného dojmu by snadno mohl nabýt chodec, který...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - Jeden z největších a také nejnákladnějších projektů, na němž se město podílelo, je u konce. Jde o sanaci areálu bývalé Transporty,...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Sanace probíhající v areálu bývalé Transporty by měly za dva měsíce skončit. Co ale bude s areálem dál? Město se teď rozhodlo...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Práce v areálu bývalé Transporty, které měly za cíl zlikvidovat starou ekologickou zátěž, už dva měsíce stojí. Na vině je ministerstvo...Celý článek »
vydáno před 9 let 23 týdny
Chrudim - Město navštívil během jediného týdne už druhý ministr. Po ministru dopravy Zbyňku Stanjurovi sem tentokrát dorazil ministr životního...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Chrudim - Město si nechce nechat zaneřádit ulice likvidací staré ekologické zátěže v areálu bývalé Transporty a vyjednává pro odtěženou...Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Chrudim -  Areál bývalé Transporty je zamořen chlorovanými uhlovodíky, jež představují nebezpečí i pro obce Medlešice a Dřenice v sousedství....Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Chrudim - Majitel pozemku v blízkosti areálu bývalé Transporty si v pondělí v půl čtvrté odpoledne stěžoval telefonicky strážníkům, že mu na jeho...Celý článek »