Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 týdnů 10 hodin
Chrudim – V Galerii Art na Resselově náměstí v Chrudimi máte od soboty 27. dubna jedinečnou možnost k návštěvě výstavy sochaře Michala...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 2 dny
Chrudim – V sobotu 23. března v 15 hodin budou v Galerii Art na Resselově náměstí otevřeny hned dvě výstavy.  V ...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 2 dny
Chrudim – Do soboty 2. března mohou návštěvníci Galerie Art na Resselově náměstí vidět litografické listy autorky Dagmar Mezricky. Vystavená díla,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Chrudim – V galeriích není zvykem dělat začínajícímu umělci hned katalog. „My jsme to v tomto případě udělali. Byla to intuice,“ vysvětlil Luboš...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 2 dny
Chrudim – V Galerii ART Chrudim Světlany a Luboše Jelínkových se v sobotu koná vernisáž dvou výstav. Zajímavé spojení vytvoří soubor soch s antickými...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 2 dny
Praha/Chrudim – Wona Wena (1991, Praha) je pražská malířka a kreslířka, jež se na pražské umělecké scéně objevila jako kometa. Inscenovanými...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 4 dny
Chrudim – V sobotu 9. září se v našem městě koná nezvykle hned několik akcí najednou. Již od rána budou otevřené dveře všech památek, v...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 5 dnů
Chrudim – V sobotu, 9. září 2023 se v chrudimské Galerii ART otevře výstava českého malíře Siegfrieda Herze. Umělec, jehož první výstavu v...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Chrudim – Příští týdne již můžete v Galerii Art na Resselově náměstí v Chrudimi zhlédnout výstavu grafických listů Jana Švankmajera, českého...Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Dopřejte si tu pohodu a vypijte si svůj oblíbený šálek čaje nebo kávy z hrníčku, který už nebudete chtít nikdy dát z ruky, protože tím, jak...Celý článek »