Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 43 týdny 2 dny
Chrudim – Cíl v podobě záchrany splnil do puntíku, práce je hotová. Pro trenéra Radka Kronďáka ale ani náhodou. Úspěšné jaro je nyní zapomenuto a on...Celý článek »
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Jen několik dní po oficiálním konci trenéra Jaroslava Veselého zná klub MFK Chrudim jméno člověka, který tým povede vstříc udržení FORTUNA...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Kádr chrudimských fotbalistů dostává čtrnáct dní před startem ligové soutěže finální obrysy. Na konci přestupového období byl ještě doplněn...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 6 dnů
Chrudim – Ve druhém přípravném utkání před startem jara dokázali chrudimští fotbalisté umazat dvoubrankové manko proti Vlašimi a v náročných...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 4 dny
Chrudim – Fotbalisté prvního týmu MFK Chrudim odstartovali v úterý 10. ledna přípravné období před startem jarní části FORTUNA:národní ligy. Pod...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 4 dny
Chrudim – Tři zápasy, šest bodů, jedna porážka. Fotbalisté Chrudimi uzavřeli Tipsport Ligu vítězstvím proti prvoligovému Hradci Králové. V souboji...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 6 dnů
Chrudim – Po krátké dovolené jsou chrudimští fotbalisté zpět v plném přípravném procesu. Čeká je zimní blok, v jehož rámci dojde na Tipsport ligu. A...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 10 hodin
Příbram – Na půdě prvního týmu tabulky v Příbrami se Chrudim dostala už po čtvrthodině hry do vedení zásluhou Jaroslava Harušťáka, ještě v první půli...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 6 dnů
Chrudim – Třetí vítězství v řadě zaznamenal MFK Chrudim v domácím souboji s pražskou Duklou. Na první gól Chrudimi dokázali hosté ještě zareagovat, v...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 5 dnů
Třinec – Fotbalistům Chrudimi se návrat do ligy povedl famózně, poté co se jim v desátém kole FORTUNAnárodní ligy povedlo porazit Třinec na jeho...Celý článek »