Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - Úlevu od dalších poplatků pro klienty domovů důchodců, ústavů sociální péče a dalších podobných zařízení navrhují chrudimští...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Víkend opět slibuje tropické teploty, takže nejrozumnějším programem bude deka u vody a koupání. Špatný nápad není ani cesta za houbami do...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Chrudim - Radnice letos na staročeské pouti vydělala o něco více než loni, zhruba tři čtvrtě milionu korun. Takovou částku nyní zaplatili do...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Salvátorská pouť je pro tento rok minulostí, Resselovo náměstí opustili poslední kolotočáři a stánkaři. Víkend nabitý zážitky a nezdravou stravou...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Chrudim - Salvátorská pouť je v plném proudu. Její duchovní část nás ale teprve čeká v neděli. Jiří Kadeřávek, šéf Chrudimské besedy...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Chrudim - Nadcházející víkend je pro Chrudimáky jednoznačně ve znamení Salvátorské pouti. Město se pomalu plní stánkaři, atrakce jsou na svém místě....Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Chrudim - Až se v sobotu 11. srpna unavíte korzováním pouťovým hadem tam i zpět, přejíte vaty a napůl ohluchnete hlasitou reprodukovanou hudbou,...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Chrudim - Staročeská pouť už co nevidět zaplní centrum města stánkaři, kolotočáři a provozovateli nejrůznějších zábavních atrakcí. Ani v letošním...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Chrudim - Od středy 8. srpna do neděle 12. srpna bude v centru města omezena doprava v důsledku konání staročeské pouti. Každoroční uzavírky omezí...Celý článek »