Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 9 let 6 týdnů
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 9 let 46 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) chystají možnou změnu dodavatele hnědého uhlí. Od roku 2017 by totiž chtěly odebírat palivo ze Severočeských...Celý článek »
vydáno před 10 let 3 týdny
Chrudim/Opatovice - Člen dozorčí rady Elektráren Opatovice (EO) a starosta města Petr Řezníček (SNK-ED) doufá, že najde během pátečního zasedání...Celý článek »
vydáno před 10 let 14 týdnů
Periodický i neperiodický tisk je v posledních dnech zaplaven alarmujícími zprávami. Obyvatelé Chrudimě, Pardubic i Hradce Králové jsou...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Opatovice/Praha - Jednání mezi firmou Czech Coal a Elektrárnami Opatovice se opět dostává do krizového bodu. Veškerá jednání měla skončit v pondělí...Celý článek »
vydáno před 10 let 15 týdnů
Praha/Most - Vedení společnosti Czech Coal, a. s. se intenzivně zabývá návrhem Elektráren Opatovice (EOP) na podmínky nové smlouvy pro dodávky uhlí v...Celý článek »
vydáno před 10 let 16 týdnů
Opatovice nad Labem/Praha - V pondělí 6. srpna se v Praze uskutečnilo jednání zástupců společností Elektrárny Opatovice (EOP) a Czech Coal...Celý článek »
vydáno před 10 let 17 týdnů
Opatovice nad Labem - Firma Czech Coal vyzvala Elektrárnu Opatovice (EOP), aby znovu usedla k jednacímu stolu a dohodla se na obnovení smlouvy o...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice (EOP) se dohodly s firmou Czech Coal na dodávkách hnědého uhlí pouze do konce letošního roku. V praxi...Celý článek »
vydáno před 10 let 23 týdny
Pardubice - Společnost Czech Coal přestala počátkem června dodávat Elektrárně Opatovice (EOP) hnědé uhlí. Situací, kdy dodavatel uhlí...Celý článek »