Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 17 týdnů 6 dnů
Pardubice – Už uběhl rok od schválení rekonstrukce letního stadionu za 430 milionů a zhotovitel je stále neznámý. Zatímco některé představa moderního...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 4 dny
Chrudim – Letní stadiony jsou ve městě dva. Jeden, ten větší, leží v ulici V Průhonech. Druhý „za vodojemem“. Často dochází k mýlkám, který ze...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
České Budějovice - Závěrečná akce klubové hokejbalové sezóny svedla nejlepší mužstva v republice do českobudějovické Budvar Areny, kde se dvanáctka...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - Každý dobrý hospodář, když opravuje svůj dům, snaží se ho opravit celý. Ne tak město, které vlastní jak celý atletický stadion v ulici V...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - Další kvalitní výsledek v přípravném období připsali fotbalisté MFK Chrudim, kteří na vlastním hřišti nedovolili zvítězit Hradci Králové....Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Chrudim - Sotva skončila rekonstrukce tribuny letního stadionu a ta byla předána sportovcům i veřejnosti, chce se město pustit do dalších oprav v...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim - Na vytržení z prázdninového času se teď musí připravit městští zastupitelé. Ministerský úředník totiž neodpočívá ani v době letních veder a...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Pardubice - Skupina Kabát, která zahraje v pátek 26. června od 20 hodin na zdejším Letním stadionu, má povolení k noční produkci do 22.30 hodin....Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Pardubice - Český pohár v pardubické Tipsport Aréně přinesl víkend plný ukázkových hokejbalových soubojů, kterých se zúčastnili také Ježci z...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Pardubice - Definitivní tečku za letošní hokejbalovou sezónou udělá v Pardubicích Český pohár 2015, ve kterém se představí také heřmanoměstečtí Ježci...Celý článek »