Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 8 týdnů
Pardubice - Nájemné v nebytových prostorech, které patří městu, během rekonstrukce třídy Míru a Sladkovského ulice rapidně klesne. Rada města totiž...Celý článek »
vydáno před 12 let 1 týden
Pardubice - Zastupitelé města se shodli na rekonstrukci třídy Míru a také na tom, že jí bude dál, avšak v omezeném rozsahu, projíždět...Celý článek »
vydáno před 12 let 26 týdnů
Pardubice - Zastupitelé města rozhodli, že při rekonstrukci třídy Míru odsud dojde k vyloučení městské hromadné dopravy a zřejmě i cyklistů a...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 18 hodin
Chrudim – Město Chrudim dojednalo výměnu zchátralého mostku v Městském parku. Přesně podle staré projektové dokumentace z roku 2007. Celkové...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 17 hodin
Pardubice – Kriminalisté ukončili prověřování muže, který se druhého dubna procházel na pardubické třídě Míru v černém tričku s písmenem „Z“. Jak...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Chrudim – Už zbývá odklidit jen poslední zbytky z demolice starého mostu ze 70. let a stavba nového může začít. Budoucí most přes řeku Chrudimku by...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 2 dny
Chrudim – Jak pokračuje rekonstrukce schodišťových stupňů na nábřeží Karla Čapka, kvůli které není možné přecházet přes frekventovanou lávku?...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 19 hodin
Pardubice – Muž v černé mikině s nápisem Z vzbudil pozornost. Okolnostmi, které se odehrály na třídě Míru v Pardubicích a po zveřejnění příspěvku na...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 3 dny
Chrudim – V jižní části městského okruhu u OC Tesco byly právě dnes za účasti starosty Františka Pilného (ANO 2011) a vedoucího oddělení komunikace...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 1 den
Chrudim – Vedle kulturní památky, Khomovského domu na Resselově náměstí, dříve domu královského rychtáře Václava Lípy, začne být od pondělí pěkně...Celý článek »