Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 18 týdnů
Eurozprávy.cz - Martin Žufánek provozuje rodinný lihovar na Moravě a v alkoholovém byznysu se pohybuje dlouho. Jak člověk z branže hodnotí stávající...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Policie ČR se pustila do zvýšené kontroly prodejců alkoholu v novinových stáncích, stáncích s občerstvením, mobilních stáncích a...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Loni před odjezdem na dovolenou jsem si koupil na cestu v trafice v jednom z chrudimských hypermarketů několik krabiček svých oblíbených cigaret...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Českou republikou momentálně hýbe aféra, v níž figurují ziskuchtiví prodejci pančovaného alkoholu a ministerstvo zdravotnictví, které se...Celý článek »
vydáno před 10 let 19 týdnů
Chrudim - Neslavně historickou situaci zažívá dnes i Chrudim. Přesně ve 20 hodin a jednu minutu začali  pracovníci jednoho z...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Pěkný konec letních prázdnin někdo „nepřál“ partičce náctiletých, která nerozvážně holdovala alkoholu v parčíku u Palackého třídy. Náš...Celý článek »
vydáno před 6 let 48 týdnů
Nepřidám se k veřejnému lynči nešťastné dívky, která pod vlivem alkoholu otočila své auto na střechu u Vlčnova. Jde bez pochyby o čin zavrženíhodný,...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 dny
Chrudim/Slatiňany - V pondělí si byli dva provinilci vyslechnout na policejním oddělení sdělení podezření z přečinu ohrožení pod vlivem...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Bošov - V nočních hodinách narazila policejní hlídka z chrasteckého obvodního oddělení  v Bošově na Chrudimsku na 33letého opilce...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Nasavrky - Policejní oddělení v Chrasti se aktuálně zabývá případem opilce, jenž se nechoval dle podmínek sjednaných s nájemcem bytu, v...Celý článek »