Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 8 let 1 den
Chrudim - Ve středu v 16.30 hodin bylo strážníkům nahlášeno, že z bytu v ulici Přemysla Otakara uniká plyn a na bouchání nikdo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim - Revitalizaci lokality pod nádražím v nedávné době vedení města zhodnotilo jako velmi úspěšnou. Po diskutabilní úpravě ulice Čs. armády si...Celý článek »
vydáno před 5 let 14 týdnů
Chrudim - Blok bytových domů pod nádražím je vděčným tématem kuriózních historek a událostí, které se jinde ve městě stát zkrátka nemohou. Po její...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Pardubice - Při návratu po 22. hodině domů a při pohledu do vlastních oken zahlédl majitel bytu světlo, které podle jeho tvrzení během okamžiku...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim - Vedení města odmítlo vyslyšet žádost redakce Chrudimských novin a poskytnout jí projektovou dokumentaci k rekonstrukci ulic Přemysla...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Pardubice - Strážníkům se prostřednictvím tísňové linky 156 ozvala žena s žádostí o pomoc. Uvedla, že má vážnou obavu o svého otce, který má...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - V pondělí po 20. hodině se strážníci zaměřili na kontrolu obávané a v poslední době dost často v nejednom pádu skloňované...Celý článek »
vydáno před 8 let 4 týdny
Pardubice - Manželé středního věku z Dubiny oznámili v noci na městskou policii, že jim jejich syn zdemoloval byt. Strážníci hocha...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Dnes brzy ráno volal strážníkům anonym, že v ulici Přemysla Otakara pobíhá malý černý pejsek s obojkem. Přestože strážníci byli...Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - V pondělí v 16 hodin volala strážníkům vystrašená žena, která jim popisovala, že v ulici Přemysla Otakara sedí za...Celý článek »