Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 5 let 24 týdny
Chrudim - Na zdejší radnici bije skutečně dobré srdce. O tom se v nedávné době přesvědčili nejen milovníci kultury a především druhé nejstarší opony...Celý článek »
vydáno před 7 let 36 týdnů
Opatovice nad Labem - Společnost Elektrárny Opatovice (EOP) stále ještě neví, jaké palivo bude využívat od 1. ledna 2014. Zatím spaluje ve svých...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) dodávají od 1. ledna konečným zákazníkům teplo za cenu 352,60 Kč/GJ  bez DPH. Oproti...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) chystají možnou změnu dodavatele hnědého uhlí. Od roku 2017 by totiž chtěly odebírat palivo ze Severočeských...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Periodický i neperiodický tisk je v posledních dnech zaplaven alarmujícími zprávami. Obyvatelé Chrudimě, Pardubic i Hradce Králové jsou...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Opatovice/Praha - Jednání mezi firmou Czech Coal a Elektrárnami Opatovice se opět dostává do krizového bodu. Veškerá jednání měla skončit v pondělí...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Praha/Most - Vedení společnosti Czech Coal, a. s. se intenzivně zabývá návrhem Elektráren Opatovice (EOP) na podmínky nové smlouvy pro dodávky uhlí v...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Opatovice nad Labem/Praha - V pondělí 6. srpna se v Praze uskutečnilo jednání zástupců společností Elektrárny Opatovice (EOP) a Czech Coal...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Opatovice nad Labem - Firma Czech Coal vyzvala Elektrárnu Opatovice (EOP), aby znovu usedla k jednacímu stolu a dohodla se na obnovení smlouvy o...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Opatovice nad Labem - Elektrárny Opatovice (EOP) se dohodly s firmou Czech Coal na dodávkách hnědého uhlí pouze do konce letošního roku. V praxi...Celý článek »