Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 let 43 týdny
Chrudim - Otevřít svá srdce, ale také peněženky mohou prvního dubna obyvatelé města, jimž není lhostejný osud opuštěných a nemocných dětí. Premiéru...Celý článek »
vydáno před 9 let 28 týdnů
Chrudim - Podivné cenové relace několika zásuvek a dřezů v Domě na půli cesty nedají spát opozičnímu zastupiteli Romanu Málkovi (Koalice pro...Celý článek »
vydáno před 10 let 6 týdnů
Chrudim - Dobročinný bazar v Centru J. J. Pestalozziho se nezadržitelně blíží. Už zítra 18. prosince se ve Štěpánkově ulici dostanou všechny...Celý článek »
vydáno před 10 let 10 týdnů
Chrudim - Opět se blíží Vánoce a s nimi spojené zvýšené výdaje domácností, protože každý chce obdarovat své blízké nějakým dárkem. To je vždy...Celý článek »
vydáno před 10 let 18 týdnů
Chrudim - V pátek před 23. hodinou volal strážníkům místní občan, že někdo rozbil okno u bývalého psího útulku Alík v Malecké ulici. Na místo tedy...Celý článek »
vydáno před 11 let 2 týdny
Chrudim - Studenti Gymnázia Josefa Ressela se chystají v únoru uspořádat charitativní akci na pomoc nově vzniklému Domu na půli cesty. Ptáte se, v...Celý článek »
vydáno před 11 let 7 týdnů
Ani se tomu nechce věřit. V Chrudimi vznikl přímo nadčasový projekt Domu na půli cesty, který po vzoru obdobných švédských sociálních zařízení začne...Celý článek »
vydáno před 11 let 7 týdnů
Chrudim - Provoz nedávno dokončeného Domu na půli cesty v sousedství restaurace U Kapličky, kam se mají v lednu nastěhovat první plnoleté "děti" z...Celý článek »