Chrudimské noviny

Dnes: -3°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Pardubice – V areálu bývalých automatických mlýnů vznikne do roku 2023 kulturně  vzdělávací centrum. Dodavatelem se stala ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Kulturu jde definovat těžko. Pro jednoho je kulturou koncert finské metalové skupiny Lordi, pro jiného večerní představení Našich furiantů. Jen...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim – Mateřská a základní škola Na rovině je školkou, respektive školou, která si zakládá na individuálním přístupu k dětem. Nejvíce se dostala...Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Chrudim - Údajné nespravedlivé nakládání s financemi ze strany vedení radnice se údajně ukázalo v plné nahotě i během jednání kulturní komise rady...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Pardubice - Město chce motivovat návštěvníky, které sem lákají velké víkendové akce, k delšímu pobytu. Se zakoupením vstupenky například na Oblaka...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - Návrhy městské rady na udělení cen Osobnost města Chrudim za rok 2013 prošly zastupitelstvem bez výhrad, a to i přes námitky kulturní a...Celý článek »
vydáno před 9 let 43 týdny
Pardubice - Téměř čtyři desítky pedagogů ze škol zřizovaných městem dnes ve společenském sále radnice převzali ocenění za svou práci. Pardubice...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Trutnov/Chroustovice - Učitel chroustovického učiliště Aleš Mrázek dostal u trutnovského soudu zákaz účastnit se mimoškolních aktivit. V roce 2010 se...Celý článek »
vydáno před 9 let 1 týden
Veselý Kopec - V sobotu 4. února můžete zažít v prostředí Muzea lidových staveb na Veselém Kopci tradiční Masopust. Tento obyčej zde má po...Celý článek »