Chrudimské noviny

Dnes: -3°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 2 týdny
Pardubice - Socha prvního českého aviatika ing. Jana Kašpara dnes dorazila do Pardubic. Zdejší rodák a průkopník českého letectví shlíží na třídu...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Pardubice - Už počtvrté si v pátek 20. května Pardubice a Pardubický kraj připomenou význam a odkaz osobností, které se zasloužily o rozvoj dopravy...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Co dělal váš dědeček za války? Komu pomohla vaše babička před 70 lety? Nevíte? Tak jste na tom asi jako většina Chrudimáků. Oslava konce doposud...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Oslavy sedmdesáti let od skončení druhé světové války se nesly ve městě ve znamení trucpodniků. Radniční koalice tak slavila konec...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Poslední srpnový den mohou přátelé létání a milovníci dobrého jídla prožít na chrudimském letišti s celodenním programem Letem...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Literární noviny - Když mi Ježíšek nadělil vytoužené jízdní kolo Eska, první moje jízda na něm vedla do Chrudimi. Nebo jsem jezdil motoráčkem...Celý článek »
vydáno před 9 let 26 týdnů
Chrudim - Elektrárna Opatovice (EOP) poskytne městu finanční dar ve výši 90 tisíc korun na vybudování pomníku na zdejším židovském hřbitově. Přijetí...Celý článek »
vydáno před 9 let 34 týdny
Pardubice - Poctu Janu Kašparovi, který byl spolu se svým bratrancem Evženem Čihákem průkopníkem letectví v českých zemích, vzdali účastníci...Celý článek »
vydáno před 9 let 37 týdnů
Praha/Pardubice - V úterý 8. května uvede v 16 hodin ČT 2 premiéru dokumentárního filmu Sto let a stále znovu o legendárním přeletu Ing....Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Pardubice - Starosta Městského obvodu Pardubice 5 Jiří Hájek navrhl společnosti East Bohemia Airport, které pardubické letiště provozuje,...Celý článek »