Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 5 dnů
Chrudim - Jsou to již téměř dva roky, co Chrudimské noviny jako první otevřely kauzu podnikatele Miloše Chudáčka, jemuž se vinou změny v územním...Celý článek »
vydáno před 9 let 9 týdnů
Chrudim - Dočká se Miloš Chudáček někdy svých peněz, které investoval do nákupu prozatím "plonkových" pozemků ve Vlčnově? Odpověď na tuto otázku není...Celý článek »
vydáno před 9 let 10 týdnů
Chrudim - Případu Miloše Chudáčka, který je jednatelem firmy  S&CH TRADE CZ, se Chrudimské noviny věnovaly jako první. Chudáček tvrdí, že...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
V souvislosti s chrudimskou kauzou pozemků ve Vlčnově, které si spol. S&CH TRADE CZ, s.r.o. koupila z majetku města v roce 2010 jako stavební...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Chrudim - Zdejšímu státnímu zastupitelství bylo Vrchním státním zastupitelstvím v Praze postoupeno trestní oznámení místní firmy S&CH Trade CZ na...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Administrativnímu "harakiri" chrudimské radnice, která nic netušícímu podnikateli prodá stavební pozemek takřka za dva miliony a při podpisu smlouvy...Celý článek »
vydáno před 9 let 44 týdny
Chrudim/Vlčnov - Mimořádně svolaná schůze městského zastupitelstva rozhodla, že firma S&CH TRADE CZ, s.r.o. nedostane zpět peníze za pozemky v...Celý článek »
vydáno před 9 let 47 týdnů
Chrudim - Kauza týkající se pozemku v místní části Vlčnov, který vinou změny územního plánu ztratil svou původní hodnotu, rozhýbala i některé...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 6 dnů
Chrudim/Vlčnov – Od začátku existovaly pochyby, jak dlouho azurově čistá voda ve vlčnovském rybníce asi vydrží. A ukázalo se, že oprávněně. Město...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Chrudim – Řidiči si budou moct už brzy oddychnout, že jim před kola nebudou skákat alespoň opilí bezdomovci. Ačkoliv to vypadá, že se silnice z...Celý článek »