Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 týdnů 5 dnů
Chrudim – Současná kronikářka města Chrudim Lenka Tichá oznámila, že ze své pozice odchází. Ke konci roku 2024 rezignuje a na její místo bude muset...Celý článek »
vydáno před 7 let 16 týdnů
Chrudim – Poté, co na funkci kronikáře rezignoval bývalý šéf chrudimského okresního archivu Jiří Šulc, stála radnice před nelehkým úkolem. Úředníci a...Celý článek »
vydáno před 8 let 15 týdnů
Chrudim - Po rezignaci Ivo Šulce na funkci kronikáře města, měli členové Kulturní a letopisecké komise Rady města Chrudim nelehký úkol. Měli najít...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Chrudim – Rok se s rokem sešel a město musí hledat nového kronikáře. Takřka na měsíc přesně rezignovala kronikářka Jana Stejskalová, která ve funkci...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Chrudim - Nová kronikářka města Jana Stejskalová, která převzala tuto prestižní funkci po odstoupivším Ivo Šulcovi, odvádí svou práci na jedničku....Celý článek »
vydáno před 8 let 25 týdnů
Chrudim - Poté, co byl bývalý ředitel Okresního státního archivu Chrudim Ivo Šulc "převelen" a stal se šéfem nadřízeného archivu v Zámrsku,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Chrudim – Nová pravidla o ochraně osobních údajů začínají v důsledcích působit dokonale absurdně. Nejpilnější chrudimský kameraman a fotograf...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Chrudim – Kulturní veřejnost žije v těchto dnech jednou událostí, která by měla napravit trošku pošramocený obraz Athén východních Čech. Většina...Celý článek »
vydáno před 8 let 37 týdnů
Chrudim - Oblíbený ředitel zdejšího Státního okresního archivu Ivo Šulc končí ve své funkci. Chrudimák, který svými odbornými pracemi, ale především...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Chrudim - Virtuální svět teď ovládl nový fenomén. Na facebooku v minulých dnech vznikla komunita obyvatel města, která sdílí a komentuje staré...Celý článek »