Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 12°C
vydáno před 6 let 33 týdny
Tomáš Sedláček, Facebook - Politika je prostě nutná, ale elita, na kterou budeme moci být hrdí, musí přijít odjinud. Občas cítím, že vládne zvláštní...Celý článek »
vydáno před 8 let 24 týdny
V posledních měsících se v České republice řeší stále intenzivněji problém nevěrohodnosti velké i malé komunální politiky. Mnozí přicházejí s recepty...Celý článek »
vydáno před 8 let 49 týdnů
Chrudim - Místními politickými kuloáry probleskla zpráva, že bývalý starosta města a nynější poslanec za ODS Jan Čechlovský vyjednává po odchodu...Celý článek »
vydáno před 8 let 50 týdnů
Pardubice - Město hostilo včera důležité jednání, které může ovlivnit jeho budoucí rozvoj. Na svém výjezdním zasedání se zde sešli členové...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 dnů
Pardubice - Krajské primárky ODS, které se konaly v klubu ABC Na Olšinkách, volily historicky vůbec poprvé kandidáta této ...Celý článek »
vydáno před 9 let 4 týdny
Chrudim - ČSSD uspořádá v úterý 17. dubna na Pardubicku, Chrudimsku a Svitavsku tzv. Diskusní arénu, která se od 16 do 17 hodin zastaví také na...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Pardubice - Senátor Jaroslav Dryml (ČSSD) podal trestní oznámení na hejtmana Pardubického kraje a svého stranického kolegu Radko Martínka. Dryml...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Chrudim - Místní oblastní sdružení ODS se muselo v neděli potýkat s napadením vlastního webu hnutím Anonymous, které je dočasně přesměrovalo na...Celý článek »
vydáno před 9 let 6 týdnů
Pardubice - Regionální sněm ODS schválil podobu krajské kandidátky do nadcházejících krajských voleb. Povede ji už v prosinci zvolený starosta...Celý článek »
vydáno před 9 let 7 týdnů
Pardubice - Lídr lidovců Roman Línek, nestraníků Věra Rybová, SNK-ED Michal Koláček a Štěpánka Fraňková zastupující Sdružení pro Pardubice, tedy...Celý článek »