Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 let 6 týdnů
Chrudim – Další duel odehrály Tuněchody na chrudimském zimním stadionu, kam v neděli dopoledne dorazili hokejisté Hradce Králové. Zápas hraný na 48...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 4 dny
Chrudim – Jak by si mohli chrudimští hokejoví fanoušci vychutnat sledování živého přenosu společně, začal starosta František Pilný (ANO 2011) řešit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Pardubický kraj pomůže městu Chrudim vylepšit zázemí šaten na zimním stadionu. Návrh ještě musí oficiálně na svém červnovém jednání...Celý článek »
vydáno před 3 roky 40 týdnů
Pardubice – Kolony v Pardubicích kvůli testování, rozbitým semaforům a zavřenému parkovišti. Taková byla včerejší situace a dnes tomu nebude...Celý článek »
vydáno před 7 let 38 týdnů
Chrudim - Světelný smog se snaží většina zodpovědných měst v České republice snižovat. Přesto se pravidelně objevují prosby o zvýšení počtu lamp...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - Chrudimští futsalisté domácí Final Four Poháru FAČR zvládli a na konci roku 2015 si připsali důležitý triumf. Před vlastními fanoušky...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Chrudim - Plýtvá snad městská společnost, kterou jsou Sportovní areály města Chrudim, vodou? Podobného dojmu by snadno mohl nabýt chodec, který...Celý článek »
vydáno před 9 let 8 týdnů
Chrudim - V úterý 28. dubna krátce po 9. hodině ranní došlo k úniku chladícího média neboli amoniaku na zimním stadionu. Naštěstí šlo jen o...Celý článek »
vydáno před 9 let 15 týdnů
Chrudim - Kromě hokeje patří ledová plocha také krasobruslařským disciplínám, které i v Chrudimi mají své zázemí. A Vy je můžete přijít podpořit!...Celý článek »
vydáno před 10 let 9 týdnů
Chrudim - Velký úspěch zaznamenal chrudimský inline hokej! Místní Eagles dokázali v silné konkurenci na domácím stadionu postoupit do finále Českého...Celý článek »