Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 37 týdnů 4 dny
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve...Celý článek »
vydáno před 38 týdnů 1 den
Seč – V neděli 9. května se odehrála nebývalá akce na březích Sečské přehrady: Na 40 dobrovolníků z řad rybářů a jejich rodin ve spolupráci...Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Seč – Hasiči i policisté na Velký pátek rozhodně neměli klidnou službu. Na nepozornost při lovu ryb doplatil jeden rybář na Sečské přehradě, který se...Celý článek »
vydáno před 5 let 15 týdnů
Seč – Až do začátku listopadu musejí řidiči počítat s dopravními komplikacemi přímo na koruně hráze sečské přehrady. Vzhledem k průzkumu tělesa hráze...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Seč - Sečská přehrada ve východních Čechách není jen místo pro plavání, turistiku a rybolov v krásné přírodě, ale také okouzlující ráj Železných hor...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Chrudim/Seč - Nejapný žert, nebo prapodivná zkouška integrovaného záchranného systému některým z občanů? Podobné otázky si kladli policisté v neděli...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Seč - Zatím nezjištěný zloděj ukradl v noci na 31. května ze sečského kempu Pláž vodní šlapadlo, které bylo připevněno k břehu řetězem. Podle všeho...Celý článek »
vydáno před 7 let 29 týdnů
Seč - Voda v Sečské přehradě se zhoršila. Konstatují to od posledního měření krajští hygienici, kteří celkem na třech místech naměřili přibývající...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim/Seč - Zdejší okresní soud se v pátek znovu zabýval případem utonulého chlapce v Sečské přehradě. K tragické události přitom...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Seč/Chrudim - Zdejší okresní soud bude znovu projednávat, a to zcela od začátku, kauzu, od které 18. srpna už uplynuly celé tři roky a při níž zemřel...Celý článek »