Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 2 roky 18 týdnů
Chrudim - Do Chrudimské nemocnice dochází již druhým rokem canisterapeut Pavel Spálený se svým pejskem Indym. Každá jejich návštěva přináší pacientům...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Senior residence nebo Senior centrum? Dvě místa, dva historické objekty, dva podnikatelé. Asi takto zjednodušeně by se dala porovnat dvě zařízení v...Celý článek »
vydáno před 5 let 32 týdny
Chrudim - Do finále v současnosti míří generální rekonstrukce budovy bývalého zemědělského výzkumného ústavu Na Kopečku, kde v poslední době sídlila...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Podmračené čtvrteční odpoledne Na Kopečku zpestřilo hejno bílých límečků. Investor rekonstrukce budovy bývalé léčebny dlouhodobě nemocných...Celý článek »
vydáno před 6 let 38 týdnů
Chrudim - Slavnostní položení základního kamene v areálu bývalé léčebny dlouhodobě nemocných Na Kopečku je naplánováno na 2. října v 15 hodin....Celý článek »
vydáno před 7 let 12 týdnů
Chrudim - Loni na podzim prolétla médii zpráva, že areál bývalé léčebny dlouhodobě nemocných Na Kopečku včetně přilehlých pozemků konečně změnil...Celý článek »
vydáno před 7 let 30 týdnů
Chrudim - Zchátralá budova bývalé léčebny dlouhodobě nemocných Na kopečku se konečně po dlouhých letech dočká důstojnější podoby. Koupil ji totiž...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Bývalý ředitel chrudimské nemocnice a radní města Tomáš Vondráček (ČSSD) se stal novým šéfem zdejší Léčebny dlouhodobě nemocných (LDN). Ve...Celý článek »
vydáno před 8 let 16 týdnů
Chrudim - V sobotu dopoledne volal strážníkům náhodný kolemjdoucí, že vidí podezřelého muže, který z bývalé léčebny pro dlouhodobě nemocné...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Chrudim/Pardubice - Pardubickému kraji se konečně podařilo najít kupce na bývalou chrudimskou léčebnu dlouhodobě nemocných. Unikátní stavbu získá...Celý článek »