Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 6 dnů 4 hodiny
Chrudim – Zahájení výstavy Šárky Radové provázela příjemně uvolněná atmosféra. Sochařka se během své dráhy propracovala postupně až k...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 6 dnů
Chrudim – V galeriích není zvykem dělat začínajícímu umělci hned katalog. „My jsme to v tomto případě udělali. Byla to intuice,“ vysvětlil Luboš...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 4 dny
Praha/Chrudim – Wona Wena (1991, Praha) je pražská malířka a kreslířka, jež se na pražské umělecké scéně objevila jako kometa. Inscenovanými...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 2 dny
Chrudim – Jak nadšeně poznamenal majitel Galerie ART Luboš Jelínek, právě dnes proběhl na zkoušku historicky první živý přenos mezi galerií a...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 6 dnů
Chrudim – Dopřejte si tu pohodu a vypijte si svůj oblíbený šálek čaje nebo kávy z hrníčku, který už nebudete chtít nikdy dát z ruky, protože tím, jak...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 4 dny
Chrudim – Kurátorka Martina Vítková pozvala do pardubického výstavního prostoru Art Space NOV pro někoho tajuplnou, ale hlavně talentovanou a mnohými...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Město Chrudim ve spolupráci s Gymnáziem Josefa Ressela a ZUŠ Chrudim si připomene tragickou událost deportace chrudimských Židů na veřejné...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Společná vernisáž dvou výstav, tentokrát Tomáše Pilaře a Jana Vičara, opět přilákala do unikátních prostor oblíbené Galerie Art Chrudim...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim – Komorní výstava se konala ve velkém stylu. Ukazuje velmi decentní věci. Spojitosti najdete až při bližším zkoumání. Na jedné straně skromný...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
Chrudim – Malířka a grafička Jitka Petrášová je posluchačkou třetího ročníku Akademie výtvarných umění v Praze a má za sebou už 22 samostatných...Celý článek »