Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 45 týdnů
Chrudim - Většinou nepolemizuji s kritickými stanovisky v Chrudimských novinách vůči současnému zvolenému vedení radnice. Na postupy v různých...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - Bývalá ředitelka Mateřské školy (MŠ) Svatopluka Čecha Iva Malinová poskytla krátce po svém propuštění z nemocnice exkluzivně rozhovor...Celý článek »
vydáno před 10 let 48 týdnů
Chrudim - Bývalá ředitelka Mateřské školy Svatopluka Čecha Iva Malinová skončila po zveřejnění informace, že na ni město podává trestní oznámení...Celý článek »
vydáno před 3 roky 27 týdnů
Chrudim – Čas od času nechá město pokácet některý ze stromů na svém území a v této souvislosti obvykle také zazní kritické hlasy. Zeleně je prý málo...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Chrudim – Ředitelé a ředitelky základních i mateřských škol zřizovaných městem nepanují ve svých „královstvích“ neomezeně dlouhou dobu. Obvykle mají...Celý článek »
vydáno před 7 let 43 týdny
Chrudim - O změnách na ředitelském postu v oblíbené Mateřské školce v ulici Svatopluka Čecha Chrudimské noviny informovaly několikrát. Na...Celý článek »
vydáno před 7 let 49 týdnů
Chrudim - Půst je tu a s ním nastává i konec masopustním obchůzkám, veselicím a měly by utichnout i plesy. Přestože se tak neděje a snad jen...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Konec školního roku je pro mnohé dobrodince opět připomínkou toho, že je dobré pomáhat školám a školkám ve městě. Nejen finanční dary teď...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Městští radní na svém posledním jednání, jež se konalo minulý týden, mimo jiné odhlasovali také odměny ředitelům a ředitelkám základních a...Celý článek »
vydáno před 9 let 32 týdny
Chrudim - Skvělá parta, nejlepší přátelé, blázni pro společnou věc. To vše jsou slova, která vystihují osazenstvo chrudimské pobočky Českého...Celý článek »