Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 11 týdnů 2 dny
Chrudim – Nový rok nezačal v Chrudimi podle kriminalistické statistiky nejlépe. Policisté hned prověřovali fyzické napadení mladého páru skupinou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim - V době letních dovolených, kdy lidé opouštějí své domovy, se domy či byty mohou stát terčem zlodějů. Městská policie Chrudim v rámci...Celý článek »
vydáno před 6 let 32 týdny
Pardubice - Dvě mladé dívky se nechaly odvézt od diskotéky dvěma cizinci, které si stoply. Cestou mělo dojít k tomu, že muži po nich požadovali...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Z nedovoleného ozbrojování byl zdejší policií obviněn 51letý muž. Soud jej může potrestat až dvěma roky vězení, pokud se prokáže jeho...Celý článek »
vydáno před 7 let 26 týdnů
Kladruby nad Labem - V kauze týkající se machinací při zadávání zakázek na opravu zdejšího hřebčína padlo dalších osm obvinění. Stíháno už je...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
"Aby to nebylo zaprděné," památná to věta litomyšlského starosty Miroslava Brýdla, který dokázal svoje město proměnit v jeden z nejoblíbenějších...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Na začátku 90. let byl tajemníkem zdejšího městského úřadu, nadějným politikem KDU-ČSL a lídrem Koalice pro Chrudim. Poté se ale rozhodl...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Slatiňany/Kladruby nad Labem - Policie stíhá ředitele Národního hřebčína Kladruby nad Labem Jiřího Jehličku za to, že se měl podílet na manipulaci s...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Reakce Fondu ohrožených dětí (FOD) na můj dopis šéfredaktorovi Mladé fronty Dnes je typická dvěma faktory, které jsou známé všem, kdo se s FOD...Celý článek »
vydáno před 8 let 44 týdny
Na stránkách Chrudimských novin je zveřejněn dopis pana Miloslava Macely, adresovaný šéfredaktorovi deníku MFDnes, v němž pan Macela uvádí nepravdivé...Celý článek »