Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 6°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 1 rok 14 týdnů
Chrudim – Rozčarování nad uzavřeným příjezdem do města bylo velké. Co s vlastně stalo a proč auta nemohla najíždět do Dašické ulice, věděl málokdo....Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Slavná a oblíbená restaurace Monaco nad městečkem Slatiňany má nového provozovatele. Po odchodu rodiny Buřilových se zde realizuje Lukáš Zeman, který...Celý článek »
vydáno před 5 let 16 týdnů
Chrudim/Škrovád - Nesmyslně umístěných značek na návsi ve Škrovádu si teď všimla i „velká média“. Reportáž o dopravním paskvilu v pátek 5. srpna...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
S platností nových jízdních řádů dochází v rámci městské dopravy v Chrudimi k drobným úpravám. V pracovní dny v době od 6.00 hod. do 17.30 hodin...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - Rekonstrukce okolí vlakového i autobusového nádraží postupně míří ke svému cíli, přesto se stále nepřestávají objevovat otazníky, které se...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
V posledním vydání časopisu Reflex, jsem si přečetl sloupek Karla Steigerwalda, ve kterém tento autor píše mimo jiné i toto: "Správa věci veřejných...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Právě jsem si přečetl článek o Desateru problémů a jeho prioritách, včetně informace na samotných stránkách města. A člověk o tom všem musí opravdu...Celý článek »
vydáno před 6 let 36 týdnů
Chrudim - Evergreenem, který každoročně zaměstnává jak městské úředníky, tak řidiče užívající některý z místních kruhových objezdů, je blížící...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
"Komunisté už dávno nejsou bolševici," říká  Miroslav Tejkl, místostarosta města Chrudimi. A zároveň se diví, že mnozí z nás máme ještě před...Celý článek »
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - Přestože kruhový objezd v místech bývalé křižovatky U Guláška je prakticky hotov, někteří chodci si stěžují na nedodělky v jeho...Celý článek »