Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 4 roky 23 týdny
Slavná a oblíbená restaurace Monaco nad městečkem Slatiňany má nového provozovatele. Po odchodu rodiny Buřilových se zde realizuje Lukáš Zeman, který...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim/Škrovád - Nesmyslně umístěných značek na návsi ve Škrovádu si teď všimla i „velká média“. Reportáž o dopravním paskvilu v pátek 5. srpna...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
S platností nových jízdních řádů dochází v rámci městské dopravy v Chrudimi k drobným úpravám. V pracovní dny v době od 6.00 hod. do 17.30 hodin...Celý článek »
vydáno před 6 let 19 týdnů
Chrudim - Rekonstrukce okolí vlakového i autobusového nádraží postupně míří ke svému cíli, přesto se stále nepřestávají objevovat otazníky, které se...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
V posledním vydání časopisu Reflex, jsem si přečetl sloupek Karla Steigerwalda, ve kterém tento autor píše mimo jiné i toto: "Správa věci veřejných...Celý článek »
vydáno před 6 let 37 týdnů
Chrudim - Evergreenem, který každoročně zaměstnává jak městské úředníky, tak řidiče užívající některý z místních kruhových objezdů, je blížící...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim/Medlešice - První místostarosta Jaroslav Trávníček (ČSSD) jednal s Ředitelstvím silnic a dálnic (ŘSD) v Pardubicích o konkrétní podobě a...Celý článek »
vydáno před 6 let 44 týdny
Chrudim - Výstavba první etapy silničního obchvatu města pomůže paradoxně rozhýbat i budování místních cyklostezek, kterých je v Chrudimi zatím...Celý článek »
vydáno před 6 let 52 týdny
"Komunisté už dávno nejsou bolševici," říká  Miroslav Tejkl, místostarosta města Chrudimi. A zároveň se diví, že mnozí z nás máme ještě před...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chtěl bych tímto veřejně poděkovat starostovi města Chrudimi, panu Mgr. Petru Řezníčkovi, který přesto, že se ještě ve čtvrtek objevila na...Celý článek »