Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Jakkoli se jedná o nejdůležitější text těchto dní, který se dotýká pozice českého předsedy vlády ve vztahu k Evropské unii, z českých médií jeho plné...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
iDnes.cz - Problémy Evropy nevznikly s uprchlickou krizí, ale bylo na ně zaděláno už při zrodu EU, která stojí na naivních základech. To negativně...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
AC24.cz - Súkromná americká tajná služba Stratfor je presvedčená, že súčasná utečenecká kríza urýchli rozpad EÚ. Táto kríza vedie k masívnemu napätiu...Celý článek »
vydáno před 5 let 17 týdnů
Chrudim - O paktu starostů a primátorů, k němuž se chce místní radnice připojit, Chrudimské noviny už informovaly. Nejtvrdšími kritiky této akce jsou...Celý článek »
vydáno před 5 let 29 týdnů
Pardubice - Na hradě Kunětická hora bylo dnes slavnostně podepsáno Memorandum o spolupráci v území Hradecko-pardubické metropolitní oblasti. Cílem...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - „Modrý hadr“ nebo symbol instituce, která pomohla mezi mnohými i městu Chrudim k miliónům korun? I toto dilema řešili na svém pondělním...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Jaroslav Hutka je dozajista legendou. Stal se jí díky své neúnavné činnosti vedoucí k destrukci minulého režimu. Zpěvák, bard s ...Celý článek »
vydáno před 7 let 52 týdny
Chrudim - Město loni zahájilo s okolními obcemi jednání o možnosti vytvořit místní akční skupinu (MAS), jež by měla podpořit a...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Evropská unie se stává v Česku stále více zatracovanějším fenoménem. Není divu - na jedné straně se holedbá Nobelovou cenou za mír a na druhé chrlí...Celý článek »
vydáno před 8 let 14 týdnů
Evropská unie si sama sobě kope hrob. Jak mě to napadlo? Zakázala nám používat označení rum, které nahradil příšerný obchodní název tuzemák...Celý článek »