Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 let 29 min
Chrudim - Své záměry, plány a představy chtějí nyní veřejnosti předložit místní ochránci přírody. Týkat se však nemají některé z lokalit...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 5 dnů
Chrudim – Město už zapracovalo na splnění jednoho nápadu chrudimských občanů, kteří se zapojili do projektu Tvořím Chrudim a posunulo k realizaci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 23 týdny
Chrudim – Rada města Chrudim schválila dne 4. října 2021 soutěžní podmínky k podání nabídek na zhotovení soch v rámci výtvarné soutěže Za loutkami...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Město Chrudim vypsalo v říjnu soutěž na realizaci exteriérových plastik, což znamenalo v překladu zakázku na loutky různě rozmístěné ve...Celý článek »
vydáno před 1 rok 25 týdnů
Chrudim – Od pátého října do desátého listopadu probíhala soutěž na dodavatele exteriérových plastik vhodných k umístění po Chrudimi. Představa města...Celý článek »
vydáno před 1 rok 37 týdnů
Pardubice – V anketě Alej roku pořádané spolkem Arnika jsou v Pardubickém kraji dosud nominovány 2 aleje z celkových 29. Loni v kraji bodovala...Celý článek »
vydáno před 2 roky 3 týdny
ČR/Pardubice – Divadelnící z různých koutů celé republiky se spojili ve výjimečném projektu Vitamin D aneb Divadla spolu a měli 72 hodin na to, aby...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Rodný dům nejvýznamnějšího chrudimského rodáka je první realizací, kde se město snaží aktivně přispět ke kultivaci reklamních označení...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
ČR/Pardubický kraj/okres Chrudim – Letošním tématem Světového dne statistiky, který připadá na 20. října a od roku 2010 ho v pětiletých cyklech...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Pardubice – V prvním půlroce proběhla v Pardubickém kraji soutěž o nejlepší podnikatelský nápad a překvapením ve studentské kategorii se staly...Celý článek »